top of page
Temel-Orta.png

Temel ve Orta Seviye Batı Astrolojisi Eğitimi

Temel ve Orta Seviye Batı Astrolojisi Eğitimi almaya uygun bulunduğunuzu bildirmek isteriz.

Detaylar ve Süreç ile ilgili aşağıdaki bilgileri paylaşmak istiyoruz. İlave sorularınız olursa yine bu e-maili yanıtlayarak sorabilirsiniz.

EĞİTİME KESİN KAYIT

 

 • Aşağıdaki linke tıklayarak Kesin Kayıt formuna ulaşabilirsiniz. Bu forma gireceğiniz bilgiler Sözleşme’ye tabi olacağı için bilgilerin dikkatlice ve doğru girmenizi rica ederiz. Sözleşme metnine formun en altındaki linkten ulaşabilirsiniz.

 • Formu doldururken vesikalık fotoğrafınızı dijital ortamda hazır etmenizi rica ederiz. Hazırda vesikalık fotoğrafınız yoksa telefon ile yüzünü net bir şekilde gösterecek bir selfie de çekebilirsiniz.

 • Form’da imza kutusu var. Bilgisayardan formu dolduranlar Mouse ile, cep telefonu/tablet ile formu dolduranlar ise ekrana dokunarak imzasını atabilir. Yanlış imza atılması durumunda kutunun sağ altındaki “clear” e basarak kutunun içini temizleyebilirsiniz. (Kalemle kâğıda attığınız imza gibi olmayacaktır ama yine de en yüksek benzetilmiş versiyonunu atmanızı rica ederiz)

 • Formu başarılı bir şekilde doldurup göndermenizin hemen ardından Sözleşmemizin Taraf bilgileri doldurulmuş ve Taraflar’ca imzalı PDF versiyonu e-mailinize gönderilecektir. Böylece Sözleşmemiz akit olmuş olacaktır. Gelen bu e-mailde Ödemeyi yapacağınız IBAN bilgileri / kredi kartı linki olacaktır. Bu bilgilere göre ödemenizi yapabilirsiniz.

 • "Kayıt Ol" butonuna basıp açılan penceredeki formu doldurup ödemeyi gerçekleştirdiğiniz takdirde kaydınız kesin olarak yapılmış olacaktır. 

Eğitim Hakkında Bilgilendirme : 

 • Eğitim üç buçuk ay (14 hafta) sürecek. Pazartesi ve Salı olmak üzere haftada 2 gün ders yapılacaktır. Her ders 2 saat sürecek olup toplamda 56 saat ders işlenecektir.

 • İlk dersimiz 18 Eylül 2023 Pazartesi günü saat 21:00 de başlayacaktır. Periyodik olarak her hafta Pazartesi ve Salı günleri aynı saatte devam edecek. 

 • Eğitim Nilay Dinç tarafından verilecektir.

 • Eğitimin amacı Doğum Haritası Yorumlayabilmektir.

 • Eğitim’in ana başlıkları: Astroloji Tarihi, Astroloji ve İslam, Burçlar, Elementler-Nitelikler-Sentez ve Gölge Burç, Gezegenler, Burçların Gezegenler Üzerinde Etkileri, Evler, Evlerin Kullanım Alanları, Temel Asaletler ve Almuten Hesaplama, Dekanlar, Üçlü ve Terim Yöneticilikleri, Retrolar ve Asteroitler, Chiron, Açılar, Açı Kalıpları, Açı Kombinasyonları, Harita Tipleri, Ay Fazları, Ay Düğümleri, Vertex, Şans Noktası, Sabit Yıldızlar, Kariyer Göstergeleri, Finans Göstergeleri, Evlilik Göstergeleri, Çocuk Göstergeleri, İkiz ve Üçüz Doğum Haritaları Yorumlama, Haftalık Burç Yorumları, Medikal Astrolojiye Giriş, Astrologlar için Astronomi(Turan Dinç).

 • Eğitim sonunda yapılacak olan seviye belirleme sınavı sonucu 65 ve üzeri puan alan öğrencilere Sertifika verilecektir. Eğitim süreci boyunca öğrencinin uyum ve performansı eğitmen tarafından değerlendirip, seçilen öğrenciler Eğitmenin inisiyatifi ile başarı belgesi ile de onurlandırılacaktır.

 • Eğitim ZOOM uygulaması üzerinden online gerçekleşecektir. Ders videoları eğitim süresince Google Drive’da kayıt altında tutulacak ve dilediğiniz zaman erişip dilediğiniz sayıda tekrar tekrar izleyebileceksiniz.

 • Ücret : Toplam KDV Dahil 10.500 TL : Ödemeler EFT/Havale ile 4 Taksit (Taksit Tablosu aşağıdadır), Kredi Kartı ile 12 taksitli olarak yapılabilecektir. (Kredi Kartı ödemelerinde vade farkı Katılımcı’ya ait olacaktır). 

 • Adayların eğitime uygunluğu 3 gün içerisinde sonuçlanacak olup kesin kayıt süreci için adayların e-maillerine Sözleşmemiz gönderilecektir.

 • Soru ve görüşleriniz için : nilay@astrolognilaydinc.com

 • BONUS : Peşin ödeme (10.500 TL) yapmanız durumunda Temmuz 2023 tarihinde canlı olarak gerçekleştirilen ve 5.000 TL değerinde olan Numeroloji eğitiminin video kayıtlarını ve ders notlarını ücretsiz olarak almaya hak kazanacaksınız. Numeroloji eğitimi toplamda 9 ders olup 21 saat sürmektedir. 

EFTTaksit.png
kk taksit.png
bottom of page