top of page
1231.png

İleri Seviye Batı Astrolojisi Eğitimi

Verecek olduğunuz doğum bilgilerinize göre uygunluğunuz incelenip, uygun olan adaylara Eğitim kayıt süreci ve detay bilgiler hakkında dönüş yapılacaktır.

 • Eğitim iki ay (8 hafta) sürecek. Pazartesi ve Salı olmak üzere haftada 2 (iki) gün ders yapılacaktır. Her ders 2 (iki) saat sürecek olup toplamda 16 (onaltı) ders, 32 (otuziki) saat ders işlenecektir.

 • İlk dersimiz 12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 21:00 de başlayacaktır. Periyodik olarak her hafta Pazartesi ve Salı günleri aynı saatte devam edecek.

 • Eğitim’in ana başlıkları: Öngörü Sistemleri, Güneş ve Ay Dönüşü (Solar Return, Lunar Return), Tutulmalar, İkincil İlerletmeler, Harmonik Haritalar, Kompozit Haritalar, Solar Arc, Profeksiyonlar, Firdarya, İlişkiler Astrolojisi, Sinastri, Orta Noktalar, Arap Noktaları, Sabit Yıldızlar, Transitler, Soru Astrolojisi, Astrolokalite (Astrokartografi), Dünya Astrolojisi (Mundane), Pre-natal Harita (Doğum Öncesi Tutulma) Yorumlama, Medikal Astroloji (İleri).

 • Eğitim Nilay Dinç tarafından verilecektir.

 • Sertifika : Eğitim’i tamamlayan her Katılımcı, Eğitim sonunda, Nilay Dinç imzalı Aldebaran Akademi sertifikası almaya hak kazanacaktır. Katılımcı, eğer isterse, seğitim sonundaki test şeklindeki seviye belirleme sınavına katılıp 70 ve üzeri puan alması halinde Cardcert uluslararası Akreditasyona sahip Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı'na da sahip olabilir. Eğitim sürecindeki uyum, tutum ve başarısı göz önünde tutularak, Katılımcı’ya Eğitimci’nin kanaat ve inisiyatifi ile Başarı Belgesi de verilebilecektir.  
  Eğitim ZOOM uygulaması üzerinden online gerçekleşecektir. Ders videoları eğitim süresince Google

 • Eğitim ZOOM uygulaması üzerinden online gerçekleşecektir. Ders videoları eğitim süresince Google Drive’da kayıt altında tutulacak ve dilediğiniz zaman erişip dilediğiniz sayıda tekrar tekrar izleyebileceksiniz.

 • Ücret : KDV Dahil 9.500 TL. Ödemeler EFT/Havale ile 2 Taksit (Taksit Tablosu aşağıdadır), Kredi Kartı ile 12 taksitli olarak yapılabilecektır. (Kredi Kartı ödemelerinde vade farkı Katılımcı’ya ait olacaktır). Peşin Ödemelerde indirimli olarak 8.550 TL ödeme kampanyası mevcuttur. 

 • BONUS : Peşin ödeme yapan yada 2 taksiti de ödeyip eğitim’i tamamlayan Katılımcı, Eğitmenliğini Nilay Dinç'in yaptığı Finansal Astroloji ya da Numeroloji Eğitim video kayıtları ve ders notlarını ücretsiz olarak temin edebilecektir ve bu eğitimlere ait sertifika almaya da hak kazanacaklardır. Finansal ve Numeroloji eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler sitemizi ziyaret edebilir.

  https://www.aldebaranakademi.com/finansal-astroloji-egitimi

  https://www.aldebaranakademi.com/numeroloji-egitimi

  /www.aldebaranakademi.com/finansal-astroloji-egitimi

 • Soru ve görüşleriniz için : nilay@astrolognilaydinc.com

Taksitler.png
İleri Başvur
İleri Seviye Batı Astrolojisi Ön Başvuru Formu
Cinsiyetiniz
Temel & Orta Eğitiminizi Nereden Aldınız?

Teşekkürler. En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız

bottom of page