top of page
Flyer_son.png
  • 22 Aralık 2022 tarihinde internet üzerinden canlı(online) olarak gerçekleştirilen, eğitmenliğini Hazal TALAY'ın yaptığı Doğal Taşlar ve Astroloji'deki Yeri Eğitiminin İçerikleri verilecektir.

  • Paket muhtevası 1 adet video (net uzunluğu 2 saat 10 dakika), ders sunum slaytları ve sohbet metinleridir.

  • Eğitim, Aldebaran Akademi İleri Seviye mezunlarımızdan olan  Doğal Taşlar Uzmanı Astrolog Hazal TALAY tarafından verimiştir.

  • Hazal Talay 2011 yılında başladığı Beykent Üniversitesi İşletme eğitimini aldıktan sonra 2015 yılında Beykent Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans eğitimini bitirmiştir. İlk astroloji eğitimini 2020 yılında Aldebaran Akademi bünyesinde Temel-Orta ve İleri Seviye olarak Nilay Dinç’ ten almıştır. Daha sonra Karma Astroloji, Enerji Astrolojisi, Reiki, Kukai Reiki İleri Seviye eğitimleri de alarak astroloji alanında uzmanlaşmıştır. Astroloji ile enerji çalışmalarını birleştirmiş ve şifalandırma tekniklerini bu konuda sık sık kullanmıştır. Hilal Özsoy’ un düzenlediği Gizli İlimler Okulu’nda doğal taşların şifalandırmasından çok etkilenmiş ve bu konuya da yönelmek istemiştir. Kapalı Çarşı’ daki taş ustalarının yanına gitmiş ve onlardan taşların bilinmeyen yönlerini öğrenmiştir. 3 ay atölyelere giderek taşların işleyişinden, buralara kadar gelişine kadar bir çok ayrıntıyı öğrenmiştir. Daha sonra kendi markasını oluşturarak Talay Doğaltaş’ ı kurmuştur. Element dengesine göre, haritalardaki eksikliklere göre taş önerileri yapmaktadır. 

  • Doğal Taşlar M.Ö 2000’ li yıllardan beri var olan oluşumlardır. Yüzyıllardır çeşitli alanlarda kullanılmıştır. Oluşumlarının tamamlanması milyonlarca yıl süren taşlar, bu süreçte elektromanyetik enerjileri kendilerinde toplarlar. Bu enerji taşların içindeki minerallerle birleşerek doğal taşları oluşturur. Var olan tüm canlılar enerjilerden oluştuğundan doğal taşlar bu konuda bizlere yardımcı olurlar. Pozitif düşünceleri ve ruhsal anlamda bizi desteklerler. Astrolojide de haritalarımızda bazı sıkıntıları gidermemizde, enerji çalışmalarında ve ruhsal büyümemizde en çok kullanılan yöntemlerden biridir. 

  • Eğitim’in ana başlıkları: Doğal Taşlar ve Özellikleri, Doğal Taş Faydaları, Doğal Taş Kullanım Alanları, Doğum Haritalarına Göre Doğal Taş Seçme, Çakraları Dengelemek için Doğal Taş, Elementleri Dengelemek için Doğal Taş, Güneş ve Yükselen Burca Göre Doğal Taş Seçimi, Doğal Taşların Temizliği, Doğal Taşlarla Terapi

  • Eğitim sonunda öğrencilerimize Aldebaran Akademi katılım sertifikası verilecektir.

  • Ücret (KDV Dahil) : 900 TL. (Aldebaran Akademi öğrencilerine indirimli 800 TL)

  • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : nilay@astrolognilaydinc.com veya 0 533 428 0871 (Sadece Whatsapp Mesaj)

  • ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KAYDIN DERS KAYDININ İLETİLEBİLMESİ İÇİN KATILIMCIYA DİJİTAL OLARAK İMZALAYABİLECEĞİ SÖZLEŞME FORMUMUZ GÖNDERİLECEKTİR. (İmzasız bilgi amaçlı Sözleşme taslağı aşağıdaki linktedir). SÖZLEŞME FORMUNUN DİJİTAL OLARAK İMZALANMASINDAN SONRA DERS KAYDI OTOMATİKMAN E-POSTA ADRESİNİZE İLETİLECEKTİR.

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Nilay Dinç

TR90 0020 5000 0912 4632 6000 12

Kredi Kartı ile Ödeme Linki

Sözleşme Taslağı

bottom of page