top of page
T&O_İlan2024_8.png

Temel ve Orta Seviye Batı Astrolojisi Eğitimi

Verecek olduğunuz doğum bilgilerinize göre uygunluğunuz incelenip, uygun olan adaylara Eğitim kayıt süreci ve detay bilgiler hakkında dönüş yapılacaktır.

 • Eğitim üç buçuk ay (14 hafta) sürecek. Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftada 2 gün ders yapılacaktır. Her ders 2 saat sürecek olup toplamda 56 saat ders işlenecektir.

 • İlk dersimiz 28 Şubat 2024 Çarşamba günü saat 21:00 de başlayacaktır. Periyodik olarak her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri aynı saatte devam edecek. 

 • Eğitim Nilay Dinç tarafından verilecektir.

 • Eğitimin amacı Doğum Haritası Yorumlayabilmektir.

 • Eğitim’in ana başlıkları: Astroloji Tarihi, Astroloji ve İslam, Burçlar, Elementler-Nitelikler-Sentez ve Gölge Burç, Gezegenler, Burçların Gezegenler Üzerinde Etkileri, Evler, Evlerin Kullanım Alanları, Temel Asaletler ve Almuten Hesaplama, Dekanlar, Üçlü ve Terim Yöneticilikleri, Retrolar ve Asteroitler, Chiron, Açılar, Açı Kalıpları, Açı Kombinasyonları, Harita Tipleri, Ay Fazları, Ay Düğümleri, Vertex, Şans Noktası, Sabit Yıldızlar, Kariyer Göstergeleri, Finans Göstergeleri, Evlilik Göstergeleri, Çocuk Göstergeleri, İkiz ve Üçüz Doğum Haritaları Yorumlama, Haftalık Burç Yorumları, Medikal Astrolojiye Giriş, Astrologlar için Astronomi(Turan Dinç).

 • Sertifika : Eğitim’i tamamlayan her Katılımcı, Eğitim sonunda, Nilay Dinç imzalı Aldebaran Akademi sertifikası almaya hak kazanacaktır. Katılımcı, eğer isterse, eğitim sonundaki test şeklindeki seviye belirleme sınavına katılıp 60 ve üzeri puan alması halinde Cardcert uluslararası Akreditasyona sahip Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı'na da sahip olabilir. Eğitim sürecindeki uyum, tutum ve başarısı göz önünde tutularak, Katılımcı’ya Eğitimci’nin kanaat ve inisiyatifi ile Başarı Belgesi de verilebilecektir.  

 • Eğitim ZOOM uygulaması üzerinden online gerçekleşecektir. Ders videoları eğitim süresince Google Drive’da kayıt altında tutulacak ve dilediğiniz zaman erişip dilediğiniz sayıda tekrar tekrar izleyebileceksiniz.

 • Ücret : Toplam KDV Dahil 11.500 TL : Ödemeler EFT/Havale ile 4 Taksit (Taksit Tablosu aşağıdadır), Kredi Kartı ile 12 taksitli olarak yapılabilecektir. (Kredi Kartı ödemelerinde vade farkı Katılımcı’ya ait olacaktır). EFT/Havale Peşin ödemelerde ücret %5 indirimli olarak 10.925 TL uygulanır.

 • Adayların eğitime uygunluğu 3 gün içerisinde sonuçlanacak olup kesin kayıt süreci için adayların e-maillerine Sözleşmemiz gönderilecektir.

 • Soru ve görüşleriniz için : nilay@astrolognilaydinc.com

 • BONUS : Peşin ödeme yapan yada 4 taksiti de ödeyip eğitim’i tamamlayan Katılımcı, Eğitmenliğini Nilay Dinç'in yaptığı Finansal Astroloji ya da Numeroloji Eğitim video kayıtları ve ders notlarını ücretsiz olarak temin edebilecektir ve bu eğitimlere ait sertifika almaya da hak kazanacaklardır. Finansal ve Numeroloji eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler sitemizi ziyaret edebilir.

Taksit Feb24.png
Taksit Feb24_kk.png
Temel Başvur
Temel ve Orta Seviye Batı Astrolojisi Ön Başvuru Formu
Cinsiyetiniz

Teşekkürler. En Kısa Sürede Dönüş Yapacağız

bottom of page