top of page
Meta.png
Videı Trailer.png

Videolu

Tanıtım

 • 18 Kasım 2022 tarihinde internet üzerinden canlı(online) gerçekleştirilen, eğitmenliğini Ezgi Meriç’in yaptığı Aromaterapik Astroloji Eğitimi’nin İçerikler’i verilecektir.

 • Paket muhtevası 1 adet video olup net uzunluğu 4 saattir.

 • Eğitim, Aldebaran Akademi İleri Seviye mezunlarımızdan olan  Uzman Aromaterapist Astrolog Ezgi MERİÇ  tarafından verilecektir.

 • Ezgi MERİÇ 2010 yılında başladığı Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Lisans eğitimini aldıktan sonra 2015 senesinde Beykent Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır. 2021 senesinde Platform Essencia’ den Uluslararası geçerli Alliance of International Aromatherapists (AİA) sertifikalı Aromaterapistlik ünvanını almıştır. Aromaterapi üzerine uzun yıllardır yakından ilgilenerek uzun dönem üzerinde çalıştığı formülasyonlar ile kendi Aromaterapi Markası olan Meri Aromatherapy’ i kurmuştur. Aldebaran Akademiden Temel-Orta ve İleri Seviye Astroloji Eğitimlerini aldıktan sonra Aromaterapi ve Astrolojiyi bir araya getirmiş, Elementlerin ve Gezegenlerin Çakra Sistemleriyle Aromaterapi Şifası etkileri üzerine çalışmaktadır.

 • Aromaterapi binlerce yıldır kullanılan, bitkilerden elde edilen uçucu yağların iyileştirici gücüne dayanan bütünsel şifa yöntemidir. Binlerce yıldır şifacılar insanların, bitkilerin ve doğanın astrolojik döngülere tepki verdiğini ve bu astrolojik döngüler ile belli biri uyum içinde olduğu gözlemlemiştir.
  Güneş, Ay ve diğer gezegenlerin hareketleriyle günün enerji akışı belirlenir. Bu enerji akışına uygun seçeceğimiz esansiyel yağlar ile ruh-beden-zihin arasındaki dengenin sağlanmasını hedefleriz. Kişiselleştirilmiş karışımlar için astrolojik doğum haritamızdan yola çıkarak aromaterapinin bütünsel şifasından fayda sağlayabiliriz. Kişisel haritalarımızdan yola çıkarak tercih ettiğimiz esansiyel yağlar ile kişinin kendisine (ruh-beden-zihin olarak), aile ve arkadaşlarıyla ilişkisine veya profesyonel hayatına destek sağlayabiliriz.

 • Eğitim’in ana başlıkları: "Aromaterapi Tanımı, Tarihi, Uygulamaları, Kokuların İnsan Bedeni Üzerindeki Etkisi, Kokuların İyileştirici Frekansları, Dişil ve Eril Enerji Dengesi, Astrolojide Element Dengesi, Elementlerin Aromaterapi Desteğiyle Şifalandırma, Enerji Bedenlerimiz, Çakra Sistemleri, Çakra Blokajlarında Aromaterapi Desteği, Çakra Sisteminin Temsil Ettiği Gezegenler, Gezegenlerin Aromaterapi Desteğiyle Şifalandırma, Haritamızda Chiron’ un (Kiron) Önemi ve Tercih Edebileceğimiz Aromaterapi Yağları, Kadersel Ay Düğümleri Burcuna Yönelik Tercih Edebileceğimiz Aromaterapi Yağları, Aura Alanımızı Güçlendirici Formülasyon."

 • Eğitim sonunda öğrencilerimize Aldebaran Akademi katılım sertifikası verilecektir.

 • Ücret (KDV Dahil) : 500 TL. 

 • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : nilay@astrolognilaydinc.com veya 0 533 428 0871 (Sadece Whatsapp Mesaj)

 • ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KAYDIN DERS KAYDININ İLETİLEBİLMESİ İÇİN KATILIMCIYA DİJİTAL OLARAK İMZALAYABİLECEĞİ SÖZLEŞME FORMUMUZ GÖNDERİLECEKTİR. (İmzasız bilgi amaçlı Sözleşme taslağı aşağıdaki linktedir). SÖZLEŞME FORMUNUN DİJİTAL OLARAK İMZALANMASINDAN SONRA DERS KAYDI OTOMATİKMAN E-POSTA ADRESİNİZE İLETİLECEKTİR.

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Nilay Dinç

TR20 0020 5000 0912 4632 6000 11

Kredi Kartı Ödeme Linki

 

Sözleşme Taslağı

bottom of page