top of page
Flyer.png
 • 12 Şubat 2022 – 12 Mart 2022 tarihleri arasında internet üzerinden canlı(online) gerçekleştirilen,  eğitmenliğini Aldebaran Akademi İleri Seviye mezunlarımızdan olan Astrolog Cavidan Özkul ’un yaptığı Rektifikasyon Eğitimi’nin İçerikler’i verilecektir. 

 • Videolar (Ders Sayısı) 5 adet olup net uzunluğu 10 saat 53 dakikadır.

 • Doğum saatinin bilinmemesi durumunda saat belirlenmesi için yapılan işlemlerin bütününe Rektifikasyon adı verilir. Doğum saatini belirleyebilmek için kişinin hayatındaki önemli olaylara ait tarihleri ile bilmek gerekir: ​Eğitim hayatı ve ilgili başlangıç tarihleri, ödüller, başarı getiren projeler. Fiziksel özellikler (boy, kilo, ten, kaş, göz, saç rengi) İlk işe başlama tarihi, iş değişiklikleri tarihi ve kariyerdeki dönüm noktaları, istifa vs. Ani gelişen olaylar, şiddet, eylem, başarısızlık, şans, talih, taşınma, yer değişikliği veya göç etme vs. Sağlık alanındaki önemli değişimler, ameliyat, ölüm, kaza, önemli hastalık teşhisleri, estetik vs. İkili ilişkilere ait başlangıçlar, bitişler, evlilik ve boşanma tarihleri. Çocuklarla ilgili gelişmeler, doğum, kürtaj, düşük vs. Ailedeki kayıp, hastalık, taşınma, başka bir ülkeye yerleşme gibi konulara ait tarihler, Kardeşlerinizin doğumu, vefatı, torunlarınızın doğumu vefatı.

 • Burçlar, gezegenler, açılar, evler, burç yöneticilikleri, ev yöneticilikleri gibi araçları bir arada kullanıp bir doğum haritasını zorlanmadan rahat bir şekilde harita okuyabilmek bu eğitimin en temel şartıdır.

 • Rektifikasyon eğitimi İleri Seviye konularını da referans aldığı için bu eğitim daha çok İleri Seviye Astroloji eğitimi alanlara hitap eder.

 • Dersler ilk başta teoriler ile ilerleyecek olup, sonrasında uygulamalı pratik yöntemleri öğreneceksiniz. Bu Rektifike programının ardından, doğum saati bilinmeyen kişilerin doğum saatlerini pratik bir şekilde bulabileceksiniz.

 • Müfredat: Rektifikasyon Nedir? Kişinin fiziksel özellikleri ile yükselen burcunun tayin edilmesi. Kişinin kariyer yönelimlerine göre MC noktasının belirlenmesi nasıl belirlenir? Rektifikasyonda zaman aralığını daraltma; animodar tekniği, Rektifikasyonda ilerletim tekniklerinin kullanılması; Profeksiyon, Solar-Return, Solar-Arc, Lahiri, Whole Signs, Transitler, Progresler haritalar (Secondary, Tertiary). Arap noktaları ile çalışma, Rektifikasyon da Dial haritalar ve Orta Noktalar üzerinden çalışma yapılması, Rektifikasyon da Dial harita ile örnek harita incelemesi. Yükselen burcun önemi, Köşe evlerin önemi. 360 ve 90’lık kadran (22,5/45/90/135/180 derecelik açılar). Orta noktaların önemi. Trans-Neptünyenler. Önemli Astreoidler, Nakshatras, Padalar.

 • Katılım Sertifikası verilecektir.

 • Ücret : 1.500 TL. Akademi öğrencilerine indirim ile 1.300 TL.

 • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : nilay@astrolognilaydinc.com veya 0 533 428 0871 (Sadece Whatsapp Mesaj)

 • ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KAYDIN DERS KAYDININ İLETİLEBİLMESİ İÇİN KATILIMCIYA DİJİTAL OLARAK İMZALAYABİLECEĞİ SÖZLEŞME FORMUMUZ GÖNDERİLECEKTİR. (İmzasız bilgi amaçlı Sözleşme taslağı aşağıdaki linktedir). SÖZLEŞME FORMUNUN DİJİTAL OLARAK İMZALANMASINDAN SONRA DERS KAYDI OTOMATİKMAN E-POSTA ADRESİNİZE İLETİLECEKTİR.

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Nilay Dinç

TR04 0020 5000 0912 4632 6000 08

Kredi Kartı Ödeme Linki

Sözleşme Taslağı

bottom of page