top of page
Flyer v3.png

Astrologlar için Astronomi Eğitimi

Videı Trailer.png

Videolu

Tanıtım

Bu Eğitimin Videolu Tanıtımına Mağaza Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz

  • Astroloji konularının en zor konularından biri olan Astrologlar için Astronomi'nin Temel - Orta ve İleri Seviye öğrencilerinin çok rahat anlayabileceği sade bir dilde anlatımı.

  • Şimdiye kadar yapılmış en güncel, en geniş kapsamlı, görsel olarak zengin ve animasyonlar ile desteklenen bir eğitim hazırladık.

  • Sadece konu anlatımı ve örnekler ile kalmayıp aynı zamanda alanında en başarılı uygulamalardan biri olan Stellarium uygulaması ile anlatılan konuların gösterimi ve pratiğe dökülüşü.

  • Eğitim önceden kaydedilmiş olup aralıksız uzunluğu 5 saattir.

  • Eğitim’in ana başlıkları: Güneş Sistemi ve Gezegenler, Güneş Sisteminin İki Temel Görünümü (Geo & Helio), Ekliptik ve Zodyak Kuşağı, Göksel Küre ve Büyük Çemberler, Dünyanın Birincil - İkincil ve Üçüncül Hareketleri, Takım Yıldızları ile Burçlar Aynı şey midir?, Koordinat Sistemleri, Deklinasyon, Sınırdışı Gezegenler (Out of bounds), Paralel ve Kontra Paralel Açılar, Tropikal - Sideral ve Astronomik Zodyak Çeşitleri, Drakonik Zodyak, Sabit Yıldızlar, Takım Yıldızları, Zodyak Takım Yıldızları, (Sözde) 13. Burç Yılancı Takım yıldızının geniş anlatımı, Ayanamsha'lar; Lahiri ve Fagan/Bradley Ayanamsha'ları, Sabit Yıldızlar Gerçekten Sabit Mi?, Presesyon, Batı Astrolojisinin Temel olan Mevsimlerin Oluşumu, Mevsimsel Zodyak (Batı Astrolojisi) Güney Yarım Küre'de Geçerli Mi?, Retroların Mekanizması, Ay Fazları, Ev Sistemleri

  • Eğitmen : Turan DİNÇ

  • Ücret (KDV Dahil) : 700 TL. Aldebaran Akademi öğrencilerine 515 TL

  • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : info@aldebaranakademi.com veya 0 533 428 0871 (Sadece Whatsapp Mesaj)

  • ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KAYDIN DERS KAYDININ İLETİLEBİLMESİ İÇİN KATILIMCIYA DİJİTAL OLARAK İMZALAYABİLECEĞİ SÖZLEŞME FORMUMUZ GÖNDERİLECEKTİR. (İmzasız bilgi amaçlı Sözleşme taslağı aşağıdaki linktedir). SÖZLEŞME FORMUNUN DİJİTAL OLARAK İMZALANMASINDAN SONRA DERS KAYDI OTOMATİKMAN E-POSTA ADRESİNİZE İLETİLECEKTİR.

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Turan Dinç

TR75 0020 5000 0102 4225 1000 01

Sözleşme Taslağı

bottom of page