top of page
Flyer_Medikal_v4.png
 • Mart - Mayıs 2023 tarihlerinde internet üzerinden canlı(online) olarak gerçekleştirilen, eğitmenliğini Uzman Eczacı ve Astrolog Duygu Değirmen Kıroğa'nın yaptığı Medikal Astroloji Eğitiminin İçerikleri verilecektir.

 • Paket muhtevası 9 adet video (net uzunluğu 20 saat) ve detaylı ders notlarıdır (PDF).

 • Medikal Astroloji 5000 yıllık tarihi olduğu bilinen, kökleri Hindistan, Çin, Mısır, Yunanistan ve Ortaçağ Avrupa’sına dayanan bir ilimdir. Güneş sisteminde yer alan gezegen ve asteroitlerin yaşama dair pek çok alanda olduğu gibi SAĞLIK konusunda da önemli etkileri olduğu aşikardır. Medikal Astroloji insanı bedensel, ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak bütünsel görmeyi, okumayı sağlar. Güneş ve ayın yani ışıklarımızın, gezegenlerin, 12 burcun doğası ile ilişkilendirip, elementel ve niteliksel özellikleri ile kişiyi ve sağlık durumunu analiz etmemize imkan verir. Kozmozu insan vücuduna bağlayan, sağlığı etkileyen konuları ve şifaya aracı destekleri içeren bir astrolojik yöntemdir.

 • Duygu DEĞİRMEN 2001 yılında başladığı Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden Eczacılık Lisans eğitimi aldıktan sonra 2015 senesinde Marmara Üniversitesinde Klinik Eczacılık, 2018 senesinde de Anadolu Üniversitesinde Fitoterapi Yüksek Lisans Eğitimlerini tamamlamıştır. Uzun yıllardır Tıbbi Aromaterapi üzerine Ulusal ve Uluslararası platformlarda eğitmenlik yapmaktadır. Aldebaran Akademiden Temel-Orta ve İleri Seviye Astroloji Eğitimlerini aldıktan sonra Medikal alt yapısı ile Astrolojiyi bir araya getirmiş ve Medikal Astroloji üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

 • Medikal Astroloji'yi eğitiminden yüksek verim almak için Temel ve Orta Seviye Astroloji bilgisi gerekmektedir.

 • Müfredat:

 1. Hipokratın Hümoral Patoloji Teoremi, Element, Nitelik Analizi

 2. Astrolojik Beden Atlası

 3. Medikal Astrolojide Burçlar, Gezegenler, Evler ve Açılar

 4. Hyleg

 5. Ruhsal Astroloji, Ay düğümleri, Karmik Bağlantılar

 6. Holistik Şifa Yöntemleri

 7. Çakralar ve Astro-Aromaterapi

 8. Astrolojik Sağlık / Hastalık göstergeleri ve hesaplamaları

 • Sertifika : Eğitimi alan herkese Aldebaran Akademi Medikal Astroloji Sertifikası verilecektir. Ayrıca İsteyen katılımcılarımız istedikleri zaman çoktan seçmeli test sınavına katılıp minimum 50 puan aldıkları takdirde ilaveten Cardcert Uluslararası Belgelendirme Kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı alabileceklerdir.

 • Ücret (KDV Dahil) : 1.500 TL. Aldebaran Akademi öğrencilerine %20 indirim mevcuttur. Ödeme yapıldıktan sonra aşağıdaki e-mail veya Whatsapp Mesaj numarasına dekontunuz ile birlikte e-postanızı iletmenizin ardından dijital olarak imzalayabilmeniz için Sözleşmemiz tarafınıza yollanacaktır.
 • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : nilay@astrolognilaydinc.com veya 0 533 428 0871 (Sadece Whatsapp Mesaj)

 • ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KAYDIN DERS KAYDININ İLETİLEBİLMESİ İÇİN KATILIMCIYA DİJİTAL OLARAK İMZALAYABİLECEĞİ SÖZLEŞME FORMUMUZ GÖNDERİLECEKTİR. (İmzasız bilgi amaçlı Sözleşme taslağı aşağıdaki linktedir). SÖZLEŞME FORMUNUN DİJİTAL OLARAK İMZALANMASINDAN SONRA DERS KAYDI OTOMATİKMAN E-POSTA ADRESİNİZE İLETİLECEKTİR.

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Nilay Dinç

TR31 0020 5000 0912 4632 6000 07

Kredi Kartı Ödeme Linki

Yurt dışında yaşayan öğrencilerimiz ödemelerini  TransferWise, TransferGo, Remitly, RIA, Western Union gibi kuruluşların INTERNET/MOBİL uygulamalarını kullanarak hesabımıza direkt olarak yada uygun gördükleri her hangi bir yöntem ile direkt banka hesabımıza düşecek şekilde gönderebilir. 

Sözleşme Taslağı

bottom of page