top of page
Flyer_Medikal_v3 WEB_V2.png
 • Medikal Astroloji eğitimimiz 09 Mart 2023 saat 21:00 itibari ile internet üzerinden canlı(online) gerçekleştirilecektir.

 • Medikal Astroloji 5000 yıllık tarihi olduğu bilinen, kökleri Hindistan, Çin, Mısır, Yunanistan ve Ortaçağ Avrupa’sına dayanan bir ilimdir. Güneş sisteminde yer alan gezegen ve asteroitlerin yaşama dair pek çok alanda olduğu gibi SAĞLIK konusunda da önemli etkileri olduğu aşikardır. Medikal Astroloji insanı bedensel, ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak bütünsel görmeyi, okumayı sağlar. Güneş ve ayın yani ışıklarımızın, gezegenlerin, 12 burcun doğası ile ilişkilendirip, elementel ve niteliksel özellikleri ile kişiyi ve sağlık durumunu analiz etmemize imkan verir. Kozmozu insan vücuduna bağlayan, sağlığı etkileyen konuları ve şifaya aracı destekleri içeren bir astrolojik yöntemdir.

 • Duygu DEĞİRMEN 2001 yılında başladığı Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden Eczacılık Lisans eğitimi aldıktan sonra 2015 senesinde Marmara Üniversitesinde Klinik Eczacılık, 2018 senesinde de Anadolu Üniversitesinde Fitoterapi Yüksek Lisans Eğitimlerini tamamlamıştır. Uzun yıllardır Tıbbi Aromaterapi üzerine Ulusal ve Uluslararası platformlarda eğitmenlik yapmaktadır. Aldebaran Akademiden Temel-Orta ve İleri Seviye Astroloji Eğitimlerini aldıktan sonra Medikal alt yapısı ile Astrolojiyi bir araya getirmiş ve Medikal Astroloji üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

 • Medikal Astroloji'yi eğitiminden yüksek verim almak için Temel ve Orta Seviye Astroloji bilgisi gerekmektedir.

 • Müfredat:

 1. Hipokratın Hümoral Patoloji Teoremi, Element, Nitelik Analizi

 2. Astrolojik Beden Atlası

 3. Medikal Astrolojide Burçlar, Gezegenler, Evler ve Açılar

 4. Hyleg

 5. Ruhsal Astroloji, Ay düğümleri, Karmik Bağlantılar

 6. Holistik Şifa Yöntemleri

 7. Çakralar ve Astro-Aromaterapi

 8. Astrolojik Sağlık / Hastalık göstergeleri ve hesaplamaları

 • Eğitim sonunda yapılacak olan sertiifika sınavı sonucu 60 ve üzeri puan alan katılımcılara Aldebaran Akademi Medikal Astroloji Sertifikası verilecektir. İsteyen katılımcılar ilaveten Cardcert uluslararası belgelendirme kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı alabilecek.

 • Ücret (KDV Dahil) : 900 TL. Aldebaran Akademi öğrencilerine 750 TL
 • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : nilay@astrolognilaydinc.com veya 0 533 428 0871 (Sadece Whatsapp Mesaj)

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Nilay Dinç

TR31 0020 5000 0912 4632 6000 07

Kredi Kartı Ödeme Linki

Sözleşme Taslağı

bottom of page