top of page
Flyer.jpg

Bu Eğitimin Videolu Tanıtımına Mağaza Sayfamızdan Ulaşabilirsiniz

Videı Trailer.png

Videolu

Tanıtım

Temel ve İleri Seviye Numeroloji Eğitimi

  • 20 Aralık 2021 – 17 Ocak 2022 tarihleri arasında internet üzerinden canlı(online) gerçekleştirilen, eğitmenliğini Nilay Dinç tarafından özel olarak yetiştirilen Numeroloji Uzmanı Gülay Yelkarası’nın yaptığı Numeroloji Eğitimi’nin İçerikler’i verilecektir.

  • Videolar (Ders Sayısı) 5 adet olup net uzunluğu 10 saat 53 dakikadır.

  • Ders Notları : 5 dersinde transkript düzeyinde bilgisayar ortamında düzenlenmiş PDF versiyonunda detaylı ders notları ve ayrıca destekleyici dökümanlarda mevcuttur.

  • Müfredat: Numerolojinin tarihi, Karmik Borç tespiti, Dişil-Eril enerji dengesi, Atalardan gelen borçlar ve görevler, Tekrar eden sorunların sebebi, Geçmiş yaşamlara giriş, Hayata geliş amacı, Çakra dökümü, Çakraların potansiyelleri, Titreşimler, Ana kulvar ve Tipolojiler, Doğum tarihi ile ismin sentezi, Pin kodu hesaplama (Barkod), Evrensel Yasalar, Ruh güdüsünü bulma, Hayat yolu hesaplama, Özel İnsanlar, Harflerin Anlamları, Çakraların ifade edilişi, Çakraların birbirlerine etkileri, İlişki Analizi Yapma, Doğru Meslek Seçimi, Ek isim verme, Önemli yıllar, Yıllık numeroloji öngörüsü yapma, Çakra döngüsü bulma, Bereket günleri, Coğrafi Numeroloji, Ünlülerin Numerolojisi.

  • Katılım Sertifikası verilecektir.

  • Ücret : 1.500 TL. 

  • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : nilay@astrolognilaydinc.com veya 0 533 428 0871 (Sadece Whatsapp Mesaj)

  • ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KAYDIN DERS KAYDININ İLETİLEBİLMESİ İÇİN KATILIMCIYA DİJİTAL OLARAK İMZALAYABİLECEĞİ SÖZLEŞME FORMUMUZ GÖNDERİLECEKTİR. (İmzasız bilgi amaçlı Sözleşme taslağı aşağıdaki linktedir). SÖZLEŞME FORMUNUN DİJİTAL OLARAK İMZALANMASINDAN SONRA DERS KAYDI OTOMATİKMAN E-POSTA ADRESİNİZE İLETİLECEKTİR.

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Nilay Dinç

TR58 0020 5000 0912 4632 6000 06

Kredi Kartı Ödeme Linki

Sözleşme Taslağı

bottom of page