top of page
Flyer.jpg
  • Eğitim iki buçuk ay (10 hafta) sürecek. Çarşamba ve Perşembe olmak üzere haftada 2 gün ders yapılacaktır. Her ders 2 saat sürecek olup toplamda 40 saat ders işlenecektir.

  • İlk dersimiz 20 Aralık 2023 Çarşamba günü saat 21:00 de başlayacaktır. Periyodik olarak her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri aynı saatte devam edecek. 

  • Eğitim IŞIL KONAKÇI tarafından verilecektir.

  • IŞIL KONAKÇI, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi’nden mezun olduktan sonra kısa bir süre öğretmen olarak çalışmış ve Londra’ya gitmiştir. Bu 8 yıllık süreçte, ArkeoAstronomi ve ArkeoAstroloji ile ilgilenmiş, bu yolculuk onu Karma ve Spiritüel Astroloji’ye taşımıştır. Londra’da bu konuda çeşitli eğitmen astrologlardan özel dersler aldıktan sonra, Türkiye’ye dönmüş ve ilaç sektöründe yöneticilik yapmıştır. Sonraki yıllarda, Aldebaran Akademi’de Temel-Orta ve İleri Seviye Astroloji eğitimlerine katılmış olup, profesyonel anlamda çalışmalarına devam etmektedir.

  • Karma Astrolojisi : 17. yüzyıla kadar bir akademik disiplin olarak kabul edilen Astroloji’nin kökenleri, M.Ö 3000’lere kadar inmektedir. İnsanların baştan beri sorduğu, “Ben neden buradayım?” sorusunun cevabını, Batı Astrolojisinden farklı olarak, ‘Kahramanın Yolculuğu’na dayandırarak bulmayı hedefleyen ‘Karma Astroloji’, insan ruhunun yolculuğunu incelemektedir. Reenkarnasyon kavramları ve bir doğum haritasından reenkarnatif konular hakkında nasıl bilgi alabileceğimiz; kainatın işleyişi ve bizim bu düzendeki yerimizi, dünyaya geliş amacımızı; ve bu yolculukta kaderimizi şekillendiren güçlerin bir doğum haritasında nasıl işlediğini gösterir. İslam’da da bahsedilen İnsan-ı Kamil olma yolunda, astrolojinin temel prensiplerini öğrenirken, diğer yandan da bu bilgiler, ilk gün ışığına çıktıkları mitolojik, spiritüel ve karmik prensipleriyle anlatıldığında, Karma ve Reenkarnasyon Astroloji’sinden bahsetmiş oluruz. Vereceğimiz eğitimde, Karmik Astroloji esas alınarak, reenkarnasyon sürecinin doğum haritasından nasıl izleneceği, geçmiş yaşamlardaki deneyim alanları- olaylar ve göstergeleri incelenecek ve doğum haritalarında nokta atışı çözümlemeler yapabilmenin püf noktalarını paylaşacağız. 

  • Müfredat:

1.    Astroloji ve Karma ile ilgili temel kavramlar
2.    Spiritüel Bakış Açısı ve Astrolojiyle Birleşimi
3.    Gezegenler, Burçlar, Elementler, Nitelikler ve Karma açısından değerlendirmeleri
4.    Retro Gezegenler, Karmik Göstergeler
5.    Astrolojide Evler, Açılar
6.    Evlerden Reenkarnasyon İzleme
7.    Karmik açılar & Açı Kalıpları
8.    Dezenkarnatif Haritalar
9.    Ay Düğümleri, Asteroidler, Sabit Yıldızlar
10.    Tutulmalar & Ay Fazları
11.    Harita Çalışma Atölyeleri

  • Sertifika : Eğitimi alan herkese Aldebaran Akademi Karma Astroloji Sertifikası verilecektir. Ayrıca İsteyen katılımcılarımız istedikleri zaman çoktan seçmeli test sınavına katılıp minimum 50 puan aldıkları takdirde ilaveten Cardcert Uluslararası Belgelendirme Kayıtlı Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı alabileceklerdir.

  • Ücret (KDV Dahil) : 8.750 TL. Aldebaran Akademi öğrencilerine 8.250 TL'dir. Ödemeler EFT/Havale ile 3 Taksit (Taksit Tablosu aşağıdadır), Kredi Kartı ile 12 taksitli olarak yapılabilecektir. Kredi Kartı ödemelerinde buradaki fiyatlara %4 POS Komisyonu ilave edilir ve taksitlerde vade farkı Katılımcı’ya ait olacaktır. Taksit tutarlarını ilgili kredi kartı ödeme linkine tıkladıktan sonra ilerleyen ekranlarda görebileceksiniz. Ödeme yapıldıktan sonra aşağıdaki e-mail veya Whatsapp Mesaj numarasına dekontunuz ile birlikte e-postanızı iletmenizin ardından dijital olarak imzalayabilmeniz için Sözleşmemiz tarafınıza yollanacaktır.
  • Soru, görüşleriniz ve ödeme dekontlarını ilebilmeniz için : nilay@astrolognilaydinc.com veya 531 335 08 71 (Sadece Whatsapp Mesaj)

  • ÖDEME YAPILDIKTAN SONRA KATILIMCIYA DİJİTAL OLARAK İMZALAYABİLECEĞİ SÖZLEŞME FORMUMUZ GÖNDERİLECEKTİR. (İmzasız bilgi amaçlı Sözleşme taslağı aşağıdaki linktedir). SÖZLEŞME FORMUNUN DİJİTAL OLARAK İMZALANMASINDAN SONRA EĞİTİME KAYDINIZ GERÇEKLEŞMİŞ OLACAKTIR.

EFT/Havale

Banka: Kuveyt Türk

Hesap Sahibi: Nilay Dinç

TR 3600 2050 0009 1246 3260 0014

 

Kredi Kartı Ödeme Linkleri

Akademimize İlk Defa Gelen Öğrenciler İçin Kredi Kartı Linki 

https://www.paytr.com/link/PM2e1tx

Eski Akademi Öğrencileri İçin Kredi Kartı Linki

https://www.paytr.com/link/bdhjRyK

Yurt dışında yaşayan öğrencilerimiz ödemelerini  TransferWise, TransferGo, Remitly, RIA, Western Union gibi kuruluşların INTERNET/MOBİL uygulamalarını kullanarak hesabımıza direkt olarak yada uygun gördükleri her hangi bir yöntem ile direkt banka hesabımıza düşecek şekilde gönderebilir. 

Sözleşme Taslağı

t1.png
bottom of page