top of page

Merhabalar, öncelikle Ramazan bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 

Hatırlayacağınız üzere Nilay hocanın doğum yapması nedeni ile 8.Ayımızın derslerini ileri bir tarihe ötelemiştik. Bildiğiniz üzere Temel ve Orta Seviye'nin müfredatında 8.ay müfredatı 3 hafta harita çalışma atölyesi ve dördüncü-son hafta ise sertifika sınavı yapılıyor. Sizin sertifika sınavınızı 7.ayın son dersinde yaptığımız için 8.Ay'da 4 hafta(ders) harita atölye çalışması yapılıyor olacak.

 

Kalan bu 4 harita çalışma atölyesi dersinin 3'ünü 6-7 ve 8 Mayıs tarihlerinde (saat 21:00) yapıyor olacağız. Son dersin tarihini de ayrıca bildiriyor olacağız.

 

Daha önceden 8.ay harita çalışma atölyelerine katılım sağlamak istediğinizi bildirdiğiniz için bu e-postayı sizlere hatırlatma amacı ile gönderiyoruz.

 

Kayıtlarımızda 8.ay için henüz ödeme yapmamış görünüyorsunuz. Bu Cuma günü saat 17:00'ye kadar ödeme yapmanız durumunda harita çalışma atölyelerine katılım sağlayabileceksiniz.

 

EFT/Havele (550 TL)
Banka: Kuveyt Türk
Hesap Sahibi: Nilay Dinç
IBAN: TR960020500009124632600001

 

Kredi Kartı (565 TL)
https://www.paytr.com/link/z0eYQxU

 

8.Ay ödemesini yaptıysanız varsa dekont ile yada ödeme yaptığınız tarih ile birlikte lütfen benimle whatsapp'tan iletişime geçiniz. (Turan Dinç)

 

Not : 8.Ay harita çalışma atölyelerine katılmaktan vazgeçtiyseniz bu mesajı dikkate almayın lütfen.

Logo_New_White_Shadow.png
bottom of page